Funam Sp. z o.o. ul. Mokronoska 2 52-407 Wrocław
tel.: 71 364 37 57 faks : 71 364 55 23 napisz do nas info@funam.pl

Home
»Stacje uzdatniania wody«
Oferowane wyroby
Lista realizacji
Referencje
Oferowane wyroby
Lista realizacji
Referencje
» Fontanny «
Lista realizacji
Referencje
Kontakt
do góry do góry
Struktura i działy firmy
- Sekretariat
- Zarząd firmy
- Dział Finansowo-Księgowo-Kadrowy
- Pracownia Projektowo-Technologiczna
- Dział Realizacji Inwestycji
- Dział Kosztorysowania i Ofertowania
- Biuro Handlowe
- Zaopatrzenie
- Magazyn
- Serwis urządzeń
Sekretariat :
Sekretarka :
Joanna Idziak
tel.: 71 364 37 57 wew.21
faks: 71 364 55 23 lub wew.22
Asystentka Dyrektora :
Małgorzata Nowak
tel.: 71 364 37 57 wew.43 e-mail : malgorzata.nowak@funam.pl
Zarząd firmy :
Prezes Zarządu
Dyrektor :
dr inż. Przemysław Tomeczko
tel.: 71 364 37 57, wew. 34
Wiceprezes
Dyrektor Techniczny :
(WODROPOL S.A.)
dr inż. Bartłomiej Stasiaczek
tel.: 71 364 37 57, wew. 63 e-mail : bartlomiej.stasiaczek@funam.pl
Członek Zarządu
Dyrektor d/s Rozwoju :
mgr inż. Cezary Grossman
tel.: 71 364 37 57, wew. 32 e-mail : cezary.grossman@funam.pl
Członek Zarządu
Dyrektor d/s Marketingu :
dr inż. Paweł Rosienkiewicz
tel.: 71 364 37 57, wew. 31 e-mail : pawel.rosienkiewicz@funam.pl
Dział Finansowo-Ksiegowo-Kadrowy :
Główna Księgowa
mgr Urszula Ciskowska
tel.: 71 364 37 57, wew. 26 e-mail : urszula.ciskowska@funam.pl
Specjalista d/s Księgowych
mgr Bożena Walicka
tel.: 71 364 37 57, wew. 28 e-mail : bozena.walicka@funam.pl
Księgowa
mgr Małgorzata Kuźnicka
tel.: 71 364 37 57, wew. 27 e-mail : malgorzata.kuznicka@funam.pl
Pracownia Projektowo - Technologiczna :
Projektantka :
Sylwia Gładczak
tel.: 71 364 37 57, wew. 50 e-mail : sylwia.gladczak@funam.pl
Główny Technolog :
mgr inż. Lucyna Majek
tel.: 71 364 37 57, wew. 46 e-mail : lucyna.majek@funam.pl
Asystent Projektanta/Inżynier Budowy :
mgr inż. Magdalena Kułakowska
tel.: 71 364 37 57, wew. 47 e-mail : magdalena.kulakowska@funam.pl
Asystent Projektanta :
mgr inż. Joanna Lewandowska-Świst
tel.: 71 364 37 57, wew. 45 e-mail : joanna.lewandowska@funam.pl
Asystent Projektanta :
mgr inż. Marcin Izydorski
tel.: 71 364 37 57, wew. 48 e-mail : marcin.izydorski@funam.pl
Dział Realizacji Inwestycji :
Secjalista d/s Realizacji Inwestycji :
mgr inż. Ireneusz Lonc
tel.: 71 364 37 57, wew. 33 e-mail : ireneusz.lonc@funam.pl
tel.kom.: 601 947 199
Specjalista d/s Automatyki :
inż. Aleksander Walicki
tel.: 71 364 37 57, wew. 36 e-mail : aleksander.walicki@funam.pl
Kierownik Budowy :
mgr inż. Paweł Patkowski
tel.: 71 364 37 57, wew. 53 e-mail : pawel.patkowski@funam.pl
tel.kom.: 660 438 770
Inżynier Budowy :
mgr inż. Robert Wilkowiecki
tel.: 71 364 37 57, wew.37 e-mail : robert.wilkowiecki@funam.pl
Inżynier Budowy :
mgr inż. Krzysztof Kaban
tel.: 71 364 37 57 e-mail : krzysztof.kaban@funam.pl
Dział Kosztorysowania i Ofertowania :
Kosztorysant :
mgr inż. Maria Lenczowska
tel.: 71 364 37 57, wew.41 e-mail : maria.lenczowska@funam.pl
inż. Tadeusz Kubin
tel.: 71 364 37 57, wew. 40 e-mail : tadeusz.kubin@funam.pl
Biuro handlowe :
Specjalista d/s Sprzedaży :
Marcin Zbies
tel.: 71 364 37 21 e-mail : marcin.zbies@funam.pl
baseny@funam.pl
tel.kom.: 604 12 92 93
faks : 71 364 55 23
Specjalista d/s Sprzedaży :
Mariusz Zając
tel.: 71 364 37 21 e-mail : mariusz.zajac@funam.pl
baseny@funam.pl
tel.kom.: 602 36 87 95
faks : 71 364 55 23
Zaopatrzenie :
Specjalista d/s Zaopatrzenia :
Roman Sławik
tel.: 71 364 37 57, wew. 23
tel.kom.: 606 213 505
Zaopatrzenie
inż. Bogusław Ciężki
tel.: 71 364 37 57, wew. 24
Magazyn :
Kierownik Magazynu
Ryszard Zbies
tel.: 71 364 37 57, wew. 35
© 2010 Funam Sp. z o.o.   Wszelkie prawa zastrzeżone. dezynfekcja wody basenowej - czyszczenie basenów - pompy dozujace - analiza wody
elektroliza soli - fotometry - stacje dozujace