Funam Sp. z o.o. ul. Mokronoska 2 52-407 Wrocław
tel.: 71 364 37 57 faks : 71 364 55 23 napisz do nas info@funam.pl

Home
»Stacje uzdatniania wody«
Oferowane wyroby
Lista realizacji
Referencje
Oferowane wyroby
Lista realizacji
Referencje
» Fontanny «
Lista realizacji
Referencje
Kontakt
do góry do góry
Struktura i działy firmy
- Sekretariat
- Zarząd firmy
- Dział Finansowo-Księgowo-Kadrowy
- Dział Zamówień Publicznych
- Pracownia Projektowo-Technologiczna
- Dział Realizacji Inwestycji
- Dział Kosztorysowania i Ofertowania
- Biuro Handlowe
- Zaopatrzenie
Sekretariat :
Asystentka Dyrektora :
Joanna Idziak
tel.: 71 364 37 57 wew.21 e-mail : joanna.idziak@funam.pl
faks: 71 364 55 23 lub wew.22
Zarząd firmy :
Prezes Zarządu
Dyrektor :
dr inż. Przemysław Tomeczko
tel.: 71 364 37 57, wew. 34
Członek Zarządu
Dyrektor d/s Rozwoju :
mgr inż. Cezary Grossman
tel.: 71 364 37 57, wew. 32 e-mail : cezary.grossman@funam.pl
Członek Zarządu
Dyrektor d/s Marketingu :
dr inż. Paweł Rosienkiewicz
tel.: 71 364 37 57, wew. 31 e-mail : pawel.rosienkiewicz@funam.pl
Udziałowiec
Dyrektor Techniczny :
dr inż. Bartłomiej Stasiaczek
tel.: 71 364 37 57, wew. 63 e-mail : bartlomiej.stasiaczek@funam.pl
Dział Finansowo-Ksiegowo-Kadrowy :
Główna Księgowa
mgr Małgorzata Kuźnicka
tel.: 71 364 37 57, wew. 27 e-mail : malgorzata.kuznicka@funam.pl
Menadżer Działu Księgowego
mgr Urszula Ciskowska
tel.: 71 364 37 57 e-mail : urszula.ciskowska@funam.pl
Specjalista d/s Księgowych
mgr Bożena Walicka
tel.: 71 364 37 57, wew. 28 e-mail : bozena.walicka@funam.pl
Księgowa
mgr Anna Ciskowska
tel.: 71 364 37 57, wew. 40 e-mail : anna.ciskowska@funam.pl
Księgowa
mgr Anna Golis
tel.: 71 364 37 57, wew. 41 e-mail : anna.golis@funam.pl
Stażysta
Piotr Czujowski
tel.: 71 364 37 57, wew. 28
Dział Zamówień Publicznych :
Kierownik Działu Zamówień Publicznych ds. Ofertowania
Małgorzata Nowak
tel.: 71 364 37 57 wew. 43 e-mail : malgorzata.nowak@funam.pl
Dział Realizacji Inwestycji :
Secjalista d/s Ofertowania :
inż. Stanisław Wnuk
tel.: 71 364 37 57, wew. 62 e-mail : stanislaw.wnuk@funam.pl
Kierownik Budów :
mgr inż. Ireneusz Lonc
tel.: 71 364 37 57, wew. 33 e-mail : ireneusz.lonc@funam.pl
tel.kom.: 601 947 199
Kierownik Robót :
mgr inż. Łukasz Trokowicz
tel.: 71 364 37 57, wew. 36 e-mail : lukasz.trokowicz@funam.pl
Kierownik Robót :
mgr inż. Robert Wilkowiecki
tel.: 71 364 37 57, wew.36 e-mail : robert.wilkowiecki@funam.pl
Dział Kosztorysowania i Ofertowania :
Kosztorysant :
mgr inż. Maria Lenczowska
tel.: 71 364 37 57, wew.29 e-mail : maria.lenczowska@funam.pl
Pracownia Projektowo - Technologiczna :
Starszy Projektant :
inż. Henryk Sobociński
tel.: 71 364 37 57, wew. 49 e-mail : henryk.sobocinski@funam.pl
Asystent Projektanta :
Sylwia Gładczak
tel.: 71 364 37 57, wew. 50 e-mail : sylwia.gladczak@funam.pl
Projektant :
mgr inż. Teresa Faściszewska
tel.: 71 364 37 57, wew. 71 e-mail : teresa.fasciszewska@funam.pl
Projektant :
mgr inż. Piotr Leoszkiewicz
tel.: 71 364 37 57, wew. 71 e-mail : piotr.leoszkiewicz@funam.pl
Biuro handlowe :
Kierownik d/s Sprzedaży i Marketingu :
Marcin Zbies
tel.kom: 604 129 293 e-mail : marcin.zbies@funam.pl
baseny@funam.pl
Menedżer d/s Produktów :
mgr Mariusz Zając
e-mail : mariusz.zajac@funam.pl
baseny@funam.pl
tel.kom.: 602 368 795
Zaopatrzenie :
Specjalista d/s Zaopatrzenia :
Roman Sławik
tel.: 71 364 37 57, wew. 23
tel.kom.: 606 213 505
Kierownik Działu Zaopatrzenia i Przygotowania Produkcji
inż. Bogusław Ciężki
tel.: 71 364 37 57, wew. 24
© 2010 Funam Sp. z o.o.   Wszelkie prawa zastrzeżone. dezynfekcja wody basenowej - czyszczenie basenów - pompy dozujace - analiza wody
elektroliza soli - fotometry - stacje dozujace